UPS Özellikli 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı (Bluetooth Kontrol)  Ekomobil 1000W-UPS
0 Puan - 0 Yorum
%3 İndirimli
34.667,01 TL
33.627,00 TL (Hediyesi : 12V LED LAMBA SETİ)
*3.544,85 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
EMS-L1KW-UPS
Hediyesi
12V LED LAMBA SETİ
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Havale
31.945,65 TL (%5,00 havale indirimi)
EKOMOBİL 1000W-UPS TAŞINABİLİR GÜÇ KAYNAĞI
Gücü Her Yere Yanınızda Götürün!
Ekomobil 1000W-UPS, hem doğa tutkunları hem de evdeki elektrik kesintilerine karşı hazırlıklı olmak isteyenler için tasarlanmış yüksek kapasiteli bir enerji istasyonudur. 1280Wh (100Ah) LiFePO4 bataryası ve 1000W saf sinüs invertörü ile tüm hassas cihazlarınızı güvenle çalıştırır.
Neleri Çalıştırabilir? (Tahmini Süreler)
Bu cihaz, 1000W altındaki hemen hemen tüm elektronik aletleri destekler:
  • Telefon & Tablet: 80+ Kez Şarj
  • Laptop / Dizüstü Bilgisayar: 18-22 Kez Şarj
  • LED Aydınlatma (10W): 100+ Saat
  • Mini Buzdolabı (Kompresörlü): 18-24 Saat
  • Televizyon (LED): 12-15 Saat
  • Vantilatör: 20-25 Saat
  • Modem / Wi-Fi: 40+ Saat
  • CPAP Cihazı: 2-3 Gece Kesintisiz Kullanım
  • Drone & Kamera: 25-30 Kez Şarj
Öne Çıkan Özellikler
  • Güneşle Şarj: 350W'a kadar güneş paneli desteği ile doğada tamamen bağımsız enerji üretin.
Teknik Detaylar
  • Kapasite: 1280Wh (100Ah / 12.8V)
  • Sürekli Güç: 1000 Watt
  • Anlık (Peak) Güç: 2000 Watt
  • Çıkışlar: 2x 220V AC Priz, USB Portları, 12V Çakmaklık Çıkışı, 12V DC Aydınlatma Çıkışları
  • Ağırlık: Kolay taşınabilir ergonomik yapı.
- LiFePO4 Akü yüksek kapasiteli (1280Wh) depolama ( Bluetooth Özellikli BMS) sunar.
- Cihazda MPPT özellikli
- 1000W gücünde Tam Sinüs çıkışlı İnverteri ile hassas cihazlarınız için şebeke formunda elektrik üretir.
- 1000W gücündeki Tam sinüs özellikli İnverteri aynı zamanda UPS özelliklidir. Bu sayede Elektrik kesintilerinde bilgisayarınızda  proje üzerinde çalışırken elektriğiniz kesilmeden devam edebilirsiniz.
 - Ekomobilsolar 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı ile Kamp tipi 12V Buzdolabı, Laptop, TV, Modem  Dizel Isıtıcı(webasto), Aydınlatma, Telefon Şarjı, Hava pompası, Matkap, Kahve Makinesi gibi elektriğe ihtiyacınız olan ürünleri çalıştırabilirsiniz.
- Özellikle taşıma alanınızın kısıtlı olduğu durumlarda az yer kaplayan kompakt bir üründür.
UPS Özellikli 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı Paket İçeriği
1 adet UPS Özellikli 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı (Bluetooth Kontrol)  Ekomobil 1000W-UPS
1 adet -  MC4-XT60 Dönüştürücü (Güneş Paneli Şarj Aparatı)
1 adet -  Şebeke  AC Şarj Kablosu
1 adet -  12V Led Ampul Seti (4m Kablolu)
UPS Özellikli 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı Teknik Özellik Tablosu
Özellik Detay
 Batarya
12.8V 100Ah - (1280Wh)  Kapasite
Koruma Sistemleri Aşırı Yük, Kısa Devre, Yüksek Isı, Alçak/Yüksek Voltaj Koruması
Hücre Kimyası LİFEPO4 - Prizmatik hücre
Kullanım Ömrü (Ortalama) 4000 Döngü 10 Yıl (% 80 DoD)
İnverter güç çıkışı 220V AC 1000 WATT (2000W peak)
İnverter Dalga Formu Tam Sinüs
Solar Şarj Kontrol Teknolojisi MPPT
 Güneş Paneli Voltajı 15-60V
Maksimum Güneş Paneli Giriş Gücü
360W
Güneşten Şarj Süresi 4 - 5 saat
Şebekeden Şarj Süresi 9 saat
Şebekeden Şarj Gücü 140W
12V DC çıkış 5521 (Lamba İçin) 2 adet  5A (Kapaklı Su geçirmez)
12V DC Çıkış  (+ /  - ) (Webasto için) 1 adet 15A
12V DC Araç çakmak soketi çıkışı 1 adet 10A
Type-c USB hızlı şarj 1 adet
 18W QC. 3.0 USB hızlı şarj 1 adet
 5W USB şarj 2 adet
 Ağırlık 15 kg
 Ebatlar 44.5 x 35 x 27.5 cm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Magaza ilgili ve cok kibarlardi sorularıma yeterli cevapları aldim ve üründen memnunum
R... K... | 05/04/2026
Hızlı, temiz, profesyonel
Mustafa ünlü | 31/12/2025
Firma hızlı ve ilgili
E... K... | 17/12/2025
Çok ilgili firma fiyatları uygun.
E... K... | 10/07/2024
UPS Özellikli 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı (Bluetooth Kontrol) Ekomobil 1000W-UPS UPS Özellikli 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı (Bluetooth Kontrol) Ekomobil 1000W-UPS EMS-L1KW-UPS